Dlaczego my?


Znaczące
ograniczenie kosztów

Obniżenie kosztów administracyjnych oraz przeniesienie kosztów zatrudnienia do kosztów zakupu usług obcych. Oszczędność czasu poświęcanego na dobór personelu.

Przeniesienie
odpowiedzialności i ryzyka

Ponosimy pełną odpowiedzialność
za powierzone nam usługi oraz ryzyko związane z zatrudnieniem i wyszkoleniem wysokiej klasy pracowników.

Obsługa dowolnej
liczby pracowników

Obecnie zatrudniamy ponad 3000 pracowników tymczasowych na stanowiskach z zakresu telefonicznej obsługi klienta, administracji, księgowości czy prac fizycznych.
 

Aktualności Grupy Wadwicz

INFORMACJA O ZMIANACH STRUKTURALNYCH W GRUPIE WADWICZ

INFORMACJA O ZMIANACH STRUKTURALNYCH W GRUPIE WADWICZUprzejmie informujemy, że w dn. 06.04.2017 r. firma ABiO sp. z o.o. zmieniła nazwę na Wadwicz Grupa sp. z o.o.  Pozostałe dane spółki tj. numer KRS, NIP, REGON, adres siedziby, telefony oraz numery rachunków bankowych pozostają bez zmian.
Agencja Wadwicz Laureatem Diamentów Forbesa

Agencja Wadwicz Laureatem Diamentów Forbesa

Z ogromną przyjemnością donosimy, iż Grupa Wadwicz znalazła się w prestiżowym gronie „Diamentów Forbesa 2017".

Dokonania

Prestiżowe nagrody i uznawane dyplomy są potwierdzeniem jakości naszych usług i najwyższego poziomu obsługi Klienta. Przynależność do branżowych organizacji jest dodatkową gwarancją i potwierdzeniem wysokich standardów naszych działań.


Zaufali Nam

Mamy liczne grono wiernych Klientów, z którymi współpracujemy już wiele lat. Jesteśmy dumni z tego, że możemy wspomagać rozwój naszych Klientów poprzez dostarczanie nowoczesnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego z nich.

Grupa Wadwicz

Od ponad 20 lat wspieramy naszych Klientów w nowoczesnym zarządzaniu pracownikami i efektywnym budowaniu długoterminowych planów zatrudnienia. Dzięki usługom pracy tymczasowej polepszamy procesy zarządzania płynnością zatrudnienia.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne wiadomości i raporty z rynku pracy, przydatne porady ekspertów oraz wybrane oferty pracy, zapisz się do naszego newslettera, a dowiesz się
o tym jako pierwszy.

Copyright by Grupa Wadwicz