Dlaczego my?


Znaczące
ograniczenie kosztów

Obniżenie kosztów administracyjnych oraz przeniesienie kosztów zatrudnienia do kosztów zakupu usług obcych. Oszczędność czasu poświęcanego na dobór personelu.

Przeniesienie
odpowiedzialności i ryzyka

Ponosimy pełną odpowiedzialność
za powierzone nam usługi oraz ryzyko związane z zatrudnieniem i wyszkoleniem wysokiej klasy pracowników.

Obsługa dowolnej
liczby pracowników

Obecnie zatrudniamy ponad 3000 pracowników tymczasowych na stanowiskach z zakresu telefonicznej obsługi klienta, administracji, księgowości czy prac fizycznych.
 

Aktualności Grupy Wadwicz

GAZELE BIZNESU 2015 dla WADWICZ S.A.

GAZELE BIZNESU 2015 dla WADWICZ S.A.

Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce!
Dołącz do nas!

Dołącz do nas!

Lubisz grać w tenisa stołowego? Chcesz wygrywać?
Ruszają nabory do ligii pracowniczej Grupy Wadwicz w Warszawie.
Rynek pracy pracownika- jaki będzie 2016 rok?

Rynek pracy pracownika- jaki będzie 2016 rok?

Jak wyglądał rynek pracy w 2015, a co czeka nas w tym roku? Wiele wyjaśnień pada z ust Prezesa Wadwicz S.A. Jarosława Adamkiewicza, który udzielił wywiadu dla serwisu internetowego interia.pl.
Pomagamy KASI!

Pomagamy KASI!

Nasze życie zmieniło się diametralnie 9 marca tego roku. Z jednej strony wielkie szczęście – urodziła nam się długo wyczekiwana córeczka Marcelina. Z drugiej zaś smutek i ból – żona bardzo ciężko zachorowała… 

Dokonania

Prestiżowe nagrody i uznawane dyplomy są potwierdzeniem jakości naszych usług i najwyższego poziomu obsługi Klienta. Przynależność do branżowych organizacji jest dodatkową gwarancją i potwierdzeniem wysokich standardów naszych działań.


Zaufali Nam

Mamy liczne grono wiernych Klientów, z którymi współpracujemy już wiele lat. Jesteśmy dumni z tego, że możemy wspomagać rozwój naszych Klientów poprzez dostarczanie nowoczesnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego z nich.

Grupa Wadwicz

Od ponad 20 lat wspieramy naszych Klientów w nowoczesnym zarządzaniu pracownikami i efektywnym budowaniu długoterminowych planów zatrudnienia. Dzięki usługom pracy tymczasowej polepszamy procesy zarządzania płynnością zatrudnienia.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne wiadomości i raporty z rynku pracy, przydatne porady ekspertów oraz wybrane oferty pracy, zapisz się do naszego newslettera, a dowiesz się
o tym jako pierwszy.

Copyright by Grupa Wadwicz