Zmiany w sposobie naliczania wynagrodzenia za urlop dla pracowników tymczasowych
Zmiany w sposobie naliczania wynagrodzenia za urlop dla pracowników tymczasowych
Od kilku lat można zaobserwować w Polsce wzrost zainteresowaniem pracą organizowaną poprzez agencje zatrudnienia, przez co niezbędne było wprowadzenie nowych regulacji, doprecyzowujących istotne kwestie w zakresie praw pracownika tymczasowego i ogólnych zasad zatrudnienia.
PLAN PODZIAŁU SPÓŁKI WADWICZ
Zapraszamy do zapoznania się z planem podziału Spółki Wadwicz
PLAN PODZIAŁU SPÓŁKI WADWICZ
Zmiany ustawodawcze w praktyce.
Zmiany ustawodawcze w praktyce.
Regularny napływ mieszkańców Ukrainy do Polski spowodował, że obecnie na rynku pracy aktywnych zawodowo jest około miliona naszych wschodnich sąsiadów. Tak liczne grono zainteresowanych pracą sezonową i krótkoterminową oraz wzrost ich znaczenia dla polskich przedsiębiorców jest doskonałym momentem do przeprowadzenia reformy ustawy dotyczącej zatrudniania cudzoziemców.
Nowelizacja Ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych
Liczba agencji pracy tymczasowej w Polsce stale rośnie, przez co wciąż więcej osób decyduje się na taką formę zatrudnienia. Wzmożona potrzeba ochrony pracowników tymczasowych jest jednym z powodów, dla którego Sejm uchwalił nowelizację Ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych z 2004 roku. Czy zmiany zagrażają stabilności agencji pracy tymczasowych w Polsce? Czy mocodawcom faktycznie udało się pogodzić oczekiwania pracowników względem agencji oraz możliwości ich samych? Zapraszamy na krótkie podsumowanie nowelizacji ustawy o pracownikach tymczasowych , która weszła w życie już 1 czerwca br.
Nowelizacja Ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych
Jak HALS wspiera rozwój dzieci?
Jak HALS wspiera rozwój dzieci?
Zapraszamy do zapoznania się z artykułem nt codziennych problemów STOWARZYSZENIA HALS. Czy jest możliwość zmian na lepsze?

Grupa Wadwicz

Od ponad 25 lat wspieramy naszych Klientów w nowoczesnym zarządzaniu pracownikami i efektywnym budowaniu długoterminowych planów zatrudnienia. Dzięki usługom pracy tymczasowej polepszamy procesy zarządzania płynnością zatrudnienia.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne wiadomości i raporty z rynku pracy, przydatne porady ekspertów oraz wybrane oferty pracy, zapisz się do naszego newslettera, a dowiesz się
o tym jako pierwszy.

Copyright by Grupa Wadwicz