Dlaczego my?


Znaczące
ograniczenie kosztów

Obniżenie kosztów administracyjnych oraz przeniesienie kosztów zatrudnienia do kosztów zakupu usług obcych. Oszczędność czasu poświęcanego na dobór personelu.

Optymalizacja
procesów

Elastyczność umów i możliwość dostosowania liczby pracowników do aktualnych potrzeb biznesu.

Przeniesienie
odpowiedzialności i ryzyka

Ponosimy pełną odpowiedzialność za powierzone nam usługi oraz ryzyko związane z zatrudnieniem i wyszkoleniem wysokiej klasy pracowników.
 

Indywidualne
podejście do potrzeb Klienta

Słuchamy oczekiwań i potrzeb Klienta aby móc zaproponować najlepsze rozwiązania dla biznesu.

Obsługa dowolnej
liczby pracowników

Obecnie zatrudniamy ponad 3000 pracowników tymczasowych na stanowiskach z zakresu telefonicznej obsługi klienta, administracji, księgowości czy prac fizycznych.

Profesjonalizm
 

Tytuł "Gazeli Biznesu" przyznawany przez Puls Biznesu oraz Warszawski Znak Jakości, czy certyfikat European ICS, Przejrzysta Firma czy certyfikat Wiarygodności Biznesu zobowiązują i potwierdzają najwyższy standard oferowanych przez nas usług.
 

ZAUFALI NAM

Mamy liczne grono wiernych Klientów, z którymi współpracujemy już wiele lat. Jesteśmy dumni z tego, że możemy wspomagać rozwój naszych Klientów poprzez dostarczanie nowoczesnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego z nich.

 
Usługi dla biznesu
Naszą zaletą jest przejmowanie kompleksowej obsługi poszczególnych przedsięwzięć naszych Klientów: od obsługi personalnej po pełne przejęcie odpowiedzialności za poszczególne działy. Zatrudniamy doświadczonych, wysokiej klasy specjalistów z różnych dziedzin mogących sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Działamy między innymi w sektorze usług biurowych, rozwiązań telekomunikacyjnych oraz zapleczy logistycznych. Oferujemy zarówno doradztwo i współpracę w zakresie realizacji nowych modeli zarządzania i organizacji pracy.
 
 
Master Vendoring
Master Vendoring to innowacyjna usługa dla firm, zatrudniających wielu pracowników tymczasowych, umożliwiająca wybranie głównego dostawcy, który koordynuje i sprawuje nadzór nad pracami np. pozostałych agencji czy też wydzielonej części pracowników stałych danego pracodawcy. Dzięki naszemu doświadczeniu i kompetentnej kadrze zapewniamy uproszczenie komunikacji, zmniejszenie biurokracji oraz przede wszystkim oszczędność czasu. Zapewniamy standaryzację działań wszystkich współpracujących agencji poprzez wprowadzenie jednakowych metod rekrutacji i szkoleń oraz sposoby zarządzania zasobami ludzkimi. Pozwalamy zaoszczędzić czas, energię, a nawet i pieniądze. Usługa przynosi optymalizację kosztów pośrednich na poziomie od 5 do 10%. Dzięki temu, biznes może skupić się na swojej głównej działalności i jak najlepiej wykorzystać bardziej aktywny czas.
 
 
Rekrutacja
Poszukiwanie najbardziej wartościowych i wykwalifikowanych kandydatów to nie lada wyzwanie przy obecnym rynku pracownika i niedoborze talentów. Jednak dzięki ogromnemu doświadczeniu, wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi i kompetentnej kadrze docieramy do najbardziej wykwalifikowanych kandydatów niezbędnych do realizacji celów naszych Klientów. Zapewniamy optymalne dopasowanie kandydata do profilu stanowiska i kultury organizacyjnej panującej w firmie. Oddając proces rekrutacji w ręce specjalistów Klient może być spokojny, że proces prowadzą profesjonaliści i skupić się na główniej działalności firmy.
 
 
Kadry, płace, payroll
Firma Wadwicz oferuje usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe na najwyższym poziomie wraz z dostępem do zasobów on-line. Mając doświadczony zespół księgowych jesteśmy w stanie obsługiwać zarówno małe i średnie jak i bardzo duże firmy. W ramach wykonywanych zadań opieramy się na własnych procedurach wypracowywanych w toku wieloletniej pracy przy prowadzeniu usług kadrowo-płacowych dla kilku tysięcy osób. Optymalizacja kosztów operacyjnych, poufności i bezpieczeństwo danych, a także stabilność współpracy przy ogromnym know-how to tylko niektóre z zalet współpracy z firmą Wadwicz.
 
 

Gdzie działamy?

Naszych Klientów obsługujemy na terenie całej Polski. Posiadamy biura w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie
i Ciechanowie oraz przedstawicielstwa w Siedlcach, Radomiu, Białymstoku, Szczecinie, Kielcach, Sosnowcu, Rzeszowie oraz Olsztynie.

Siedziba spółki

ul. Karczewska 18
04-112 Warszawa
tel. +48 22 345 66 01

Region

Warszawa Centrala

Radom

Ciechanów

Koordynator

-

Marzena Wojtyniak

Kamil Szkoda

Nr kontaktowy

(22) 345 66 01

(48) 360 41 66

(23) 675 23 40

Region

Białystok

Koordynator

Anna Kostro

Nr kontaktowy

(85) 675 23 39

Region

Gdańsk

Koordynator

Katarzyna Owsik

Nr kontaktowy

532 098 129

Region

Kielce

Koordynator

Ewa Siekańska

Nr kontaktowy

698 348 877

Region

Kraków

Koordynator

Przemysław Lula

Nr kontaktowy

784 322 617

Region

Lublin

Koordynator

Piotr Puła

Nr kontaktowy

784 496 841

Region

Kutno

Łódź

Skierniewice

Koordynator

Józef Pisarski

Anna Zagajewska

Danuta Makar

Nr kontaktowy

502 702 586

784 607 526

501 135 901

Region

Olsztyn

Koordynator

Karolina Szwajdych

Nr kontaktowy

784 496 878

Region

Opole

Koordynator

Karolina Janik

Nr kontaktowy

660 639 811

Region

Poznań

Koordynator

Karolina Domaszewska

Nr kontaktowy

509 707 640

Region

Rzeszów

Koordynator

Przemysław Lula

Nr kontaktowy

784 322 617

Region

Sosnowiec

Koordynator

Ewa Siekańska

Nr kontaktowy

698 348 877

Region

Szczecin

Koordynator

Roger Kowalczyk

Nr kontaktowy

698 974 046

Region

Toruń

Koordynator

Marlena Płochocka

Nr kontaktowy

696 060 602

Region

Wrocław

Wałbrzych

Koordynator

Artur Gucwa

Artur Gucwa

Nr kontaktowy

660 639 810

660 639 810

 

Grupa Wadwicz

Od ponad 25 lat wspieramy naszych Klientów w nowoczesnym zarządzaniu pracownikami i efektywnym budowaniu długoterminowych planów zatrudnienia. Dzięki usługom pracy tymczasowej polepszamy procesy zarządzania płynnością zatrudnienia.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne wiadomości i raporty z rynku pracy, przydatne porady ekspertów oraz wybrane oferty pracy, zapisz się do naszego newslettera, a dowiesz się
o tym jako pierwszy.

Copyright by Grupa Wadwicz