Nowa strona internetowa Wadwicz.pl

Zmieniamy się! Z przyjemnością informujemy, że właśnie wystartowaliśmy z nową stroną internetową!

Nowa odsłona to nie tylko nowoczesna szata graficzna, ale przede wszystkim poprawa funkcjonalności całego serwisu.
Strona została stworzona od nowa by wraz z atrakcyjnym wyglądem przynieść lepszą funkcjonalność oraz wygodniejszy dostęp do wszystkich informacji. Mamy nadzieję, że spełni ona Państwa oczekiwania.

Na nowej witrynie pojawił się:
- przejrzysty system wyszukiwania atrakcyjnych i aktualnych ofert pracy, ze względu na branżę i miejsce oraz po słowach kluczowych- łatwy i intuicyjny dostęp do informacji na temat rynku pracy, a także wskazówek dotyczących rozwoju kariery -- prostszy i bardziej intuicyjny kalkulator wynagrodzeń-  dostęp do strefy dla pracownika, gdzie znajduje się do pobrania katalog lojalnościowy- ułatwienia dla osób niedowidzących- dane kontaktowe do przedstawicieli i opiekunów w całej Polsce- możliwość przeglądania strony na urządzeniach mobilnychMamy nadzieję, że nowa strona spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem i spełni Państwa oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z nową stroną internetową agencji Wadwicz!

Grupa Wadwicz

Od ponad 25 lat wspieramy naszych Klientów w nowoczesnym zarządzaniu pracownikami i efektywnym budowaniu długoterminowych planów zatrudnienia. Dzięki usługom pracy tymczasowej polepszamy procesy zarządzania płynnością zatrudnienia.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne wiadomości i raporty z rynku pracy, przydatne porady ekspertów oraz wybrane oferty pracy, zapisz się do naszego newslettera, a dowiesz się
o tym jako pierwszy.

Copyright by Grupa Wadwicz