Trwa wczytywanie danych.
Proszę czekać.

Specjalista ds. Wsparcia Zespołu Sprzedaży Międzynarodowej

Warszawa
Wadwicz Sp. z o.o.

Wadwicz sp. z o.o. firma z branży usług HR dla biznesu, poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Aktualnie dla naszego klienta - lidera branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko :

Zakres zadań:

1. wsparcie handlowców w codziennej pracy związanej ze sprzedażą i zakupem usług telekomunikacyjnych
2. przygotowanie ofert dla klientów
3. kontakt z klientem w ramach powierzonych zadań, w tym również w języku angielskim
4. budowanie trwałych relacji z klientami i dostawcami
5. obsługa systemów informatycznych OPL

Wymagania:
1. wykształcenie wyższe, I/II stopnia lub ostatni rok studiów (preferowane: handel zagraniczny, ekonomia, kierunki techniczne)
2. umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
3. asertywność
4. sumienność, rzetelność, zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
5. komunikatywność i silna postawa pro kliencka
6. biegła obsługa komputera (Pakiet MS Office - Excel na dobrym poziomie)
7. jęz. angielski - poziom zaawansowany, min. B1/B2
Oferujemy:
1. zatrudnienie w oparciu o dogodną formę współpracy

2. atrakcyjne wynagrodzenie

3. możliwość udziału w programach szkoleń wewnętrznych

4. możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w gronie ekspertów.

5. możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego i Benefit Systems

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV poprzez aplikację.
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

aplikuję

Grupa Wadwicz

Od ponad 25 lat wspieramy naszych Klientów w nowoczesnym zarządzaniu pracownikami i efektywnym budowaniu długoterminowych planów zatrudnienia. Dzięki usługom pracy tymczasowej polepszamy procesy zarządzania płynnością zatrudnienia.